Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
En hızlı şekilde sadece fiyat nasıl alabilirim?
Ana sayfada bulunan whats up hattımıza istediğiniz ürün ile birlikte alanınızın ölçülerini ileterek fiyat alabilirsiniz.
Projemiz için en iyi ürünü almak istiyorum, ne kadar sürede gerekli keşif ve teklifi alabilirim?
İletişime geçtiğiniz andan itibaren 2 gün içerisinde İstanbul içi keşif yapılarak teklif verilecektir. Şehir dışı için öncelikle yaklaşık bir bütçe çıkarılarak anlaşılması durumunda keşif ve görüşme sağlanacaktır.
Aldığımız üründe yaşadığımız sorunlar var ne yapmamız gerekli en hızlı çözüm için?
Öncelikle yaşadığınız sorun fotoğraf yada video ile kayıt altına almalısınız. Sonrasında bize ulaştırdığınız bilgiler neticesinde en hızlı şekilde servis sağlanarak sorun giderilecektir.
Yeni ürün almak için yeterli bütçemiz yok, kullanılmış ürün bulabilirmiyiz?
Dönemsel olarak kapanan yada adres değiştiren işletmelerden çıkma ürünler olabiliyor. Sizin alanınızın ölçülerine uyması durumunda uygun fiyatlı kullanılmış ürünü satın alabilirsiniz montajı da dahil olmak üzere.
Başka bir firmadan aldığım ürünlerde sorun yaşıyorum, teknik destek alabilir miyiz?
Günümüzde bir çok firmanın sattığı ürünün arkasında durmaması sebebiyle teknik servis konusunda tüketicilerimiz sorunlar yaşamaktadır. Ekibimiz bu konuda ihtiyaçlarınıza yönelik çalışma yapmaktadır. Hasarlı parça ve servis bedeli keşifte alınmaktadır. Müdahalemizden sonra aynı sorun yaşanması durumunda servis garantimiz bulunmaktadır. Farklı bir parçasından kaynaklanan bir durum ise ilave parça ücreti alınacaktır.
Firmanız dan ne gibi hizmet ve ürünler alabiliriz?
Şirketimiz gurubunda bulunan diğer şirketlerimiz sayesinde Toplu Konut İnşaat Projelerinden fuar organizasyon projelerine kadar her türlü mimari alanda ürün ve hizmet alabilirsiniz. %50 kısmına daire yada araç karşılığı ödeme seçeneğimiz mevcuttur.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın